SPRING WATER 9 AŞAMALI LG FİLTRELİ SU ARITMA CİHAZINDA LANSMANA ÖZEL KAMPANYA İLE TÜM TÜRKİYE’YE KARGO VE MONTAJ HİZMETİMİZ ÜCRETSİZDİR.

Teknik Özellikler


Saatte 25, günde 250 litre üretim kapasitesi,
1 Ad. 5 Micron Sediment Filtre
1 Ad. Blok Karbon Filtre
1 Ad. 1 Micron Sediment Filtre
1 Ad. 75 Gpd LG Chem Membran Filtre
1 Ad. Coconatlı Tatlandırıcı Filtre
1 Ad. 4 lü Mineral Filtre (Mineral ve Alkalı Özel Filtre) olmak üzere toplam 6 filtreden oluşmaktadır. 9 aşamalı su arıtma cihazıdır.

 

Diğer Parçalar:

Shoot of Valf
12 Litrelik Rezerv Tankı
Tank Musluğu
Atık Su Kısıcısı
Çok Şık Açkapa Metal Musluk
Hausing Açacağı
Tesisat Bağlantı Elemanları
5 Metre Pnomatik Hortum
Kurulum ve Kullanım Kitapçığı


İnternetten su arıtma cihazı satışı konusunda ilk firma olan ve TSE tarafından verilen Hizmet Yeterlilik Belgesine (TSE-HYB Belge Numaramız: 35HYB5621) sahip firmamız, Türkiye’nin 81 ilinde su arıtma cihazlarının satışı, servisi, yedek parça temini, periyodik bakımı, filtre değişimi ve arıza giderimi ihtiyaçlarınızda 7/24 yanınızdadır. Yerli ve yabancı su arıtma cihazı çeşitleri, orijinal yedek parça garantisi ve müşteri memnuniyetini ön planda tutan vizyonumuzla ülkemize hizmet etmekten dolayı gururluyuz. Su arıtma ile ilgili aklınıza takılan her konuda, iletişim bilgilerimizden bize ulaşarak uzman ekibimize danışabilirsiniz.
Hizmet Yeterlilik Belgemizle Güvendesiniz!

Türk Standartları Enstitüsü tarafından gerekli standartları sağlayan firmalara verilen 35-HYB-5621 nolu Hizmet Yeterlilik Belgesi’ne sahip firmamız, su arıtma cihazları ve sistemleri için yetkili servis hizmetini kurallara ve standartlara uygun verdiği için bu belgeyi almaya hak kazanmıştır. Eğer bir su arıtma cihazı alacaksanız veya mevcut cihazınız için montaj, bakım, filtre değişimi ve arıza giderimi gibi hizmetlere ihtiyacınız varsa ulaştığınız firmanın mutlaka Hizmet Yeterlilik Belgesi olup olmadığını kontrol ediniz, aksi halde bilinçsiz ellerce cihazlarınız zarar görebilir ve sağlıksız yedek parçaları kullanmak zorunda kalabilirsiniz.

Marka Tescili Olmayan Firmalara İtimat Etmeyin!

Bir markanın güven vermesi, yasalarca korunması, kullanıcıların markaya ulaşabilir durumda olması ve vizyonu gereği Türk Patent Enstitüsü’nden tescil edilmesi gereklidir. Firmamız,ana markamız olan Spring Water markasını ve sektördeki onlarca markayı tescil ettirmiştir. Firmamız su arıtma sektöründe bireysel ve kurumsal binlerce müşteriye yıllardır kusursuz hizmet vermekte ve %100 müşteri memnuniyetini ön planda tutmaktadır. Tescil belgemizden de göreceğiniz üzere, Türk Patent Enstitüsü tarafından markamız özetle “su arıtma cihazları” alanında tescil edilmiştir. Piyasada bulunan ne olduğu, nerede üretildiği, hangi malzemelerin kullanıldığı belirsiz cihaz ve markalara itibar etmeyiniz, kendinizin ve sevdiklerinizin sağlığını tehlikeye atmayınız.

Su Analiz Raporumuzu İnceleyebilirsiniz

Ege Üniversitesi Tıp Fakültesi Halk Sağlığı Anabilimdalı Su Analiz Laboratuvarı tarafından analiz edilen su örneğimizin raporunu sizlerle paylaşmaktan mutluluk duyuyoruz. Rapordaki değerlerden de görebileceğiniz gibi, cihazlarımızın arıttığı sular pH 8 düzeyinde alkali özellikte ve gerekli tüm şartları taşımaktadır. Bu nedenle raporda, “Analize dahil edilen değişkenler çerçevesinde içilmesi ve kullanılması uygundur.” kararı verilmiştir. Firmamız, ülkemizin 81 ilinde vatandaşlarımızın temiz ve kaliteli su içebilmesini kendine görev edinmiştir. Yatırımlarımızı da özellikle bu alanda yoğunlaştırmış bulunmaktayız. Hizmet Yeterlilik Belgesi’ne sahip, markası tescilli ve suyu analiz edilmiş bir firmadan ürünlerinizi ve hizmetlerinizi tedarik etmek sizce de daha güvenli değil mi?